Wstęp


Alexis nigdy żadnemu chłopakowi nie powiedziała słów "Kocham Cię" Zabawiała się kosztem dwóch niewinnych chłopaków, którzy obdarzyli są głębokim uczuciem ale ona widziała w nich tylko korzyści rzeczowe i materialne. Do momentu gdy poznała Luka, który zawrócił jej w głowie i przywrócił wiarę w prawdziwą miłość. Teraz Luke rozdaje karty a Alexis musi się dostosować aby poczuć prawdziwą miłość.

Prowadziłam już kilka blogów z opowiadaniami, więc nie jestem to moja pierwsza opowieść
Te opowiadanie postaram się aby było inne i wyjątkowe, chodź wiem że prawie każda autorka zakładająca nowego bloga wciska takie kity, mam nadzieje że mi uda się wywiązać z danego mi słowa.

Gatunek
Będzie po taki trochę "miszmasz". Głównie chcę skupić się na obyczaju i romansie, ale dodam to tego również trochę kryminału.
Nie musicie się martwić o gangi, te opowiadanie nie będzie tego zawierać.

Czas
Wszystko dzieje się w naszych aktualnych czasach, bohaterowie na pewno będą sobie przypominać urywki z przeszłości, lecz to będzie chwilowe.

Narracja
Głównie wszystko będzie widziane oczami bohaterki, która przeżywa całą akcje, lecz pojawią sie raz na jakiś czas inne osoby opowiadające.

Wulgaryzmy
Pojawią się słowa nie cenzuralne oraz mogą się pojawić sceny niedozwolone od lat 18, lecz w tym wypadku będę uprzedzała nad rozdziałem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz